Garážové brány za dobrú cenu Trenčín

Kvalitné garážové brány za dobrú cenu od rokmi overeného dodávateľa. Špecializujeme sa iba na  sekčné (sekcionálne) brány, ktoré montujeme už od roku 2006. Celá  Trenčín a okolie.

Moderné garážové brány, ktoré vydržia | Trenčín

Sme rodinná firma, ktorá sa zaoberá predajom garážových brán už od roku 2006. Našimi rukami prešli už tisíce brán, ktoré sme namontovali spokojným zákazníkom – aj v Trenčíne a okolí. Špecializujeme sa na sekčné – sekcionálne garážové brány, ktoré môžu byť vybavené aj dverami.  Našou prioritou je TOP kvalita a samozrejme dobrá cena.

 • výroba garážových brán na mieru
 • výborný pomer kvalita / cena
 • trvácnosť
 • zateplené garážové brány
 • moderný vzhľad
 • ovládanie mobilom
 • záručný aj pozáručný servis
 • kvalitné motory

Sekčné garážové brány

Sekčné garážové brány s dverami

Garážové brány dodávame a montujeme v celom okrese Trenčín.

 • Nemšová, Trenčianske Teplice, Adamovské Kochanovce, Bobot, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horné Srnie, Horňany, Hrabovka, Chocholná-Velčice, Ivanovce, Kostolná-Záriečie, Krivosúd-Bodovka, Melčice-Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Neporadza, Omšenie, Opatovce, Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Svinná, Štvrtok, Trenčianska Teplá, Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce

Garážové brány sekčné

Sekčné garážové brány sa otvárajú smerom nahor, takže Vám poskytujú maximum miesta pred bránou aj za bránou. Brány sa zasúvajú pod strop. Ide o najlacnejšiu a najobľúbenejšiu skupinu garážových brán. K najväčším výhodám sekčných brán patrí vysoká kvalita, výborné tepelnoizolačné vlastnosti vďaka panelom zatepleným polyuretánovou penou. Na výber máte z množstva odtieňov farieb v imitáciách dreva poprípade výber z RAL vzorkovníka. Brána je vždy vyrábaná na Vašu mieru.
Sekcionálne garážové brány od nás sú certifikované výrobky. bezpečné, kvalitné, praktické, moderné a spĺňajú všetky atribúty k spokojnosti zákazníka. K modernému vzhľadu napomáha povrch a farba samotných panelov. Základné farby máme vždy v striekaných prevedeniach, kde nehrozí ošúpanie panelov po dvoch rokoch, ako pri konkurencii. Striekaný typ panelov používame už niekoľko rokov takže s kľudným svedomím vieme povedať, že sa nám to ešte nestalo. Oproti konkurencii ponúkame lepšie a modernejšie riešenia, ktoré skvelo dotvárajú efekt v tomto 21 storočí.
 • Vyrobíme všetky farby sekčných brán podľa RAL vzorkovníka a fóliované brány k plastovým oknám 50 druhov.
 • Termín dodania je 3-4 týždne.
Garážové brány Trenčín - sekčné - sekcionálne
Garážové brány Trenčín - sekčné - sekcionálne s dverami

Garážové brány s dverami

Oproti klasickým sekčným bránam bez dverí viete využiť ďalšiu výhodu. Cez otvorené prechodové dvere neuniká toľko tepla ako pri otvorení celej brány. Toto riešenie je vhodné pre každý typ garáže. Odporúčame to najmä tým ktorý dvere nutne potrebujú. Dvere disponujú samozatváračom a aretáciou. Vďaka aretácii môžete dvere otvoriť do 90 stupňového uhla bez nutnosti držania dverí. Dvere obsahujú aj magnetický snímač ktorý zabraňuje nechcenému spusteniu pohonu pri otvorených dverách. Pri garážových bránach s dverami máte na výber 2 druhy výšky prahov.
 • Štandardný prah výšky 7,5cm je ideálnou voľbou skoro pre všetkých tento prah je však limitovaný väčšou šírkou brány.
 • Pre ľudí ktorým by prah výšky 7,5cm nevyhovoval za menší príplatok je na výber znížený prah výšky 2,5cm.
Farebný rám dverí je základnom prevedení hliníkový pre ľudí ktorým sa tento farebný variant nepáči ponúkame striekanie rámu. Na výber máte vždy medzi vonkajšou kľučkou a guľou.
 • Termín dodania je 5-6 týždňov

Garážové sekčné brány - Trenčín | Často kladené otázky

Z akého materiálu sú vyrobené panely a kovanie?
 1. Ochranná fólia-slúži na ochranu panelov. Fólia sa pri montáži samozrejme strháva.
 2. Organický povlak-ktorý chráni oceľový plech pred koróziou.
 3. Galfan-je taktiež ochranný povlak oceli zo zliatiny zinku a hliníku.
 4. Oceľový plech-hrúbky 0,8mm.
 5. Izolácia-riešená polyuretánovou penou hrúbky 40mm.

Základné farby máme všetky v striekanom prevedení nie fólie, ktoré sa môžu začať šúpať už po dvoch rokoch.

Kvalitné kovanie FLEXIFORCE od renomovaného holandského výrobu je samozrejme pozinkované. Ide o jedno z najkvalitnejších kovaní na, ktoré je na trhu možnosť dostať.

Čo ak nemám stavebný otvor pre typizované sekčné brány?

To vôbec nevadí nakoľko naša firma robí 80% na mieru. Nepredstavujte si však navýšenie cien, ako u konkurencie. Atyp rozmer pre nás neznamená nič nezvyčajné nakoľko nevieme aký problém je panely zrezať nie na mieru napríklad 2500mm ale na mieru 2450mm. Cena pri oboch je rovnaká.

Do garáže nemám iný vchod, ale personálne dvere nepotrebujem. Je nejaké iné riešenie?

Riešenie sa nazýva núdzový odblok. S týmto odblokom viete bránu otvoriť aj z vonkajšej strany za dobrú cenu.

 • Pre porovnanie najlacnejšie personálne dvere vychádzajú od 550€
 • Núdzový odblok stojí 25€.
Robíte aj garážové sekčné brány aj bez izolácie?

Nie, robíme výhradne brány s izoláciou nakoľko nie sú o moc drahšie a hlavne sú oveľa pevnejšie.

 • Pri bránach s dverami inú možnosť ani nemáte.
Môžu sa brány kotviť aj do dreva?

Samozrejme dokonca je to najrýchlejšie. Kotviť sa môžeme do železného profilu, dreva, tehly, porfixu, ytongu, betónu v skratke do všetkého kde bude kotviaci materiál držať.

Čo všetko potrebujete na montáž?

 1. Pripojenie na elektriku.
 2. Upratanú garáž vždy na minimálnu hĺbku 4 metre. Pri bránach širších, ako 3 metre potrebujeme v garáži ešte viac miesta.
 3. Vybrať auto s garáže.
 4. Ak ste tieto podmienky splnili máte u nás vždy plusový bod.
Ako by mal byť pripravený stavebný otvor?

Ostenia s prekladom musia byť vždy zalícované z vnútornej strany. V prípade, že nie sú alebo je tam malý odskok je to problém nakoľko je dosť možné, že sa brána nebude dať ani namontovať. Ostenia a preklad by mali byť vždy omietnuté. Treba počítať s tým, že brána sa kotví do ostení, prekladu a stropu takže treba aby bola stavba z pevného materiálu. Podlaha by mala byť samozrejme vyrovnaná ak však podlahu nemáte spravenú nie je to problém.

Môj stavebný otvor nespĺňa všetky atribúty k montáži garážovej brány čo mám spraviť aby spĺňala?

V jednoduchosti stačí zavolať alebo napísať mail my vždy nájdeme vhodné riešenie.

Až 50% stavebných otvorov sú zle nachystané takže nie je to pre nás nič neštandardné. Za jeden deň Vám otvor upravíme a tesne po úprave nasleduje montáž garážovej brány.

Viem si bránu zamerať aj sám?

Áno je to veľmi jednoduché nakoľko sa brána nemeria na milimetre a niekedy ani centimetre nerozhodujú. Šírka sa meria od ostenia po ostenie (styrodur sa nepočíta). Výška sa meria od finálnej podlahy po spodok prekladu. Výška prekladu sa meria od spodku prekladu po strop. Ak budete strop znižovať napríklad sadrokartónom treba výšku zníženia odpočítať. Príklad od spodku prekladu po strop je to 300mm s tým, že budete znižovať strop sadrokartónom o 100mm výsledná miera prekladu je 200mm.

Znižuje sa pri otvorenej bráne výška prechodu?

Áno znižuje o cca 5cm. Ak máte však vyšší preklad bránu vieme vyrobiť o niečo vyššiu a tým pádom zaručiť vyššiu prechodnosť otvoru.

Treba sa o bránu nejako starať?

Samozrejme treba bránu kontrolovať vizuálnym spôsobom a sem tam ju premazávať. Pri bránach, ktoré sa otvárajú v priemere viac, ako 5 krát za deň odporúčame servisovať bránu raz za dva roky. Neznamená to však, že to musíte robiť a, že by sa brána mala pokaziť. Servisom sa vyhnete zbytočným nepríjemnostiam, ktoré Vás môže nemilo prekvapiť v tej najmenej vhodnej chvíle.

Aká je záruka?

Záruka u nás nie je žiadnym tajomstvom. Neponúkame Vám 10 ročné záruky, ako ponúka niektorá konkurencia. V živote sme sa bohužiaľ stretli s ľuďmi, ktorí mali bránu od konkurencie s 10 ročnou zárukou. Po 3 rokoch sa im brána pokazila a za opravu museli zaplatiť aj napriek tomu, že tam bola 10 ročná záruka. Treba si vždy naštudovať na čo konkrétne sa záruka vzťahuje. Skoro vždy sa to týka pre hrdzavenia pozinkovaného kovania, ktoré proste nikdy nezhrdzavie takže na oko záruka vyzerá dobre ale je Vám zbytočná nakoľko sa vzťahuje na jednu konkrétnu vec. Záruka na pohon 5 rokov? Ste si tým naozaj istý? Skoro vždy to býva na mechanické časti prípade kryt (aj s tým sme sa streli) od motora ktorému sa naozaj nemôže nič stať. Veľa firiem ponúka 10 ročné záruky s tým, že ich musíte zavolať každé dva roky na servis, ktorý stojí napríklad aj 180€. Ak servisný interval nedodržíte záruka sa skončí. To sú podvody však? Všetci sme sa s tým stretli preto nie je u nás tajomstvom, že poskytujeme reálnu záruku 2 roky. To však neznamená, že sa brána pokazí. Na bráne samotnej sú najviac namáhané pružiny. V prípade, že ide brána v manuálnom režime ťažšie zdvihnúť treba pružiny do šponovať. Je to robota na maximálne 15 minút. Určite si za to nevypýtame 180€, ako konkurencia.

V akých lokalitách montujeme sekčné garážové brány?

Sekčné garážové brány montujeme v Trenčíne a okolí.

 • Trenčín, Nemšová, Trenčianske Teplice, Adamovské Kochanovce, Bobot, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horné Srnie, Horňany, Hrabovka, Chocholná-Velčice, Ivanovce, Kostolná-Záriečie, Krivosúd-Bodovka, Melčice-Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Neporadza, Omšenie, Opatovce, Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Svinná, Štvrtok, Trenčianska Teplá, Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce
Výsledky hľadania •